rajčata

Naše rajčata

Perfektní rajčata

Pod značkou VALFRUTTA najdete vždy dokonalá rajčata, a to především díky tomu, že pěstujeme rajčata na vlastních polích. To nám umožňuje zaručit 100% kvalitu vstupní suroviny, jelikož nemusíme nakupovat rajčata na burzách jako většina výrobců. Protože jsou naše zpracovatelské závody vzdáleny maximálně hodinu od pěstitelských plantáží, plody jsou na místo zpracování dopraveny velice rychle – dlouhá přeprava při vysokých venkovních teplotách totiž rajčatům rozhodně dobře nedělá.

Od utržení do plechovky za jediný den

 Valfrutta se vyznačuje jedinečným způsobem zpracování rajčat začerstva, přímo v den sklizně, a to zcela přírodní cestou – pouze pomocí tepla. Do našich výrobků nepřidáváme žádné umělé konzervanty ani dochucovadla, protože nám záleží na zachování původní chuti a vlastností čerstvého rajčete. Vstupní surovina v dokonalé kondici, okamžité a šetrné zpracování, to jsou hlavní znaky garance kvality a chuti rajčat Valfrutta.

Rajčata do každé kuchyně

Konzervovaná rajčata jsou sice základem především středomořské kuchyně, ale dnes získávají stále větší oblibu i při přípravě tradičních českých jídel. Zejména mladé spotřebitelky zjišťují, že kromě běžného rajčatového protlaku, na který byly zvyklé jejich maminky, jsou na trhu k dispozici i varianty pyré, jehož rajčatová chuť je mnohem přirozenější. Pokrmy uvařené z rajčatového pyré chutnají opravdu po rajčatech, což třeba u rajské omáčky nebo polévky přece všichni chceme.

Valfrutta vždy po ruce

Zvýšený zájem o zdravou úpravu potravin kopíruje trend zdravého životního stylu, jež si u nás získává stále více příznivců. Rajčatové výrobky od Valfrutty jsou synonymem snadné přípravy skvělých jídel s garantovanou kvalitou rajčat, která dozrávají na horkém italském slunci. A vy je můžete mít neustále doma po ruce.

 

S VALFRUTTOU MÁTE JISTOTU PRVOTŘÍDNÍ KVALITY, JAKO BYSTE SI RAJČATA SAMI VYBÍRALI.

Bolton Czechia

© 2009 - Bolton Czechia, spol. s r. o. Praha - DIČ: CZ15526381